Šīs veiksmīgās idejas pamudināta, Mendija Lena Katrona arī nolēma izmēģināt šo tehniku, kas sekmējās ar stāvēšanu uz tilta pusnaktī un četru minūšu lūkošanos acīs savam partnerim.
Kā "NY Times" raksta pati Mendija, pirmo reizi ar šo pētījumu viņa iepazinās tad, kad viņas attiecības bija uz izjukšanas robežas. Katru reizi, kad viņa iedomājusies patiešām izšķirties un aiziet no sava puiša, tas nav izdevies. Viņa jutusies iestrēgusi. Tā kā Mendija ir cilvēks, kurš priekšroku dod loģiskiem un pamatotiem lēmumiem, viņa pievērsās zinātnei, cenšoties atrast atbildi, vai ir iespējams mīlēt gudrāk. Tā viņa atrada Ārona pētījumu, kuru nolēma arī izmēģināt uz savas ādas, kad pienāks laiks. Un tas pienāca.
Mendijas izredzētais bija paziņa no universitātes, kuru viņa nereti satika ar sporta zālē, tomēr nekādu ciešāku saišu abiem nebija. Vien kādā dienā, lūkojoties uz kādu fotogrāfiju, kuru viņš bija publicējis "Instagram", viņa nodomājusi: "Bet ja nu tomēr?"
Taisnības labad gan jāsaka, ka jau no pašām pirmajām minūtēm viss nenoritēja kā veiksmīgajā pētījumā pirms diviem desmitiem gadu – viņi savu laimi izmēģināja ne laboratorijā, bet gan kādā bārā. Otrkārt, viņi nebija pilnīgi svešinieki.
Atraduši interneta dzīlēs psihologa Ārona jautājumus, sākās divu stundu garas sarunas. Kā jau iepriekš tika minēts, jautājumi paliek arvien personīgāki un intīmāki, atklājot par sevi lietas, ko, iespējams, daudzi labprātāk paturētu noslēpumā. Jau pēc pāris jautājumiem, Mendija attapās, ka nonākusi tik intīmā attiecību teritorijā, kurā parasti nonāk pāris pēc pāris nedēļu vai pat mēnešu attiecībām.
Sieviete uzsver, ka tas bijis labs veids, kā ne tikai iepazīt partneri, bet arī pašai sevi. Abu sarunas bijušas tik interesantas un dziļas, ka nemanot pustukšais bārs esot mudžējis ļaužu pārpilnībā. Mirkļi paskrējuši nemanot, pienākusi pusnakts. Kad bija atlikusi vien četru minūšu lūkošanās acīs, abi nolēmuši doties šo uzdevumu izpildīt uz tilta. Uzlikusi taimeri uz četrām minūtēm, abi sākuši patiešām ieskatīties viens otrā. Savas atmiņas šajā brīdī Mendija raksturojusi tā: "Tā bija viena no aizraujošākajām un biedējošākajām pieredzēm manā dzīvē." Pirmie momenti tika pavadīti, lai vienkārši spētu sākt elpot ierastā ritmā. Protams, abi neiztikuši arī bez neveikliem smaidiem, tomēr jau pēc mirkļa viss nostājies savās vietās. Un nemanot noskanējis ar signāls, ka laiks ir iztecējis.
Mendija raksta: "Daudzi no mums mīlestību uztver kā kaut ko, kas vienkārši ar mums notiek – mēs iemīlamies. Bet tas, kas man patīk šajā pētījumā – tas parāda, ka mīlestība slēpjas pašu darbībās. Tas, kas rūp manam partnerim, ir svarīgs arī man, jo mums ir vismaz trīs kopīgas lietas, jo mums ir tuvas attiecības ar savām mātēm, jo viņš ļauj sevī ieskatīties.
Es prātoju, kas no šī visa sanāks. Ja nekas vairāk, būs vismaz labs stāsts. Bet tagad es redzu, ka tas nav stāsts par mums – tas ir par to, kā mēs piepūlējāmies, lai kādu iepazītu."
"Taisnība, ka mēs nevaram izvēlēties, kurš mīlēs mūs, lai gan esmu pavadījusi daudzus gadus, domājot citādi. Un tu nevari radīt romantiskas jūtas, balstoties vien uz savām pārliecībām par to, kas būtu ērti, izdevīgi. Zinātne tomēr uzsver, ka arī bioloģiskajiem faktoriem ir liela nozīme, un hormoni tomēr paveic lielu darbu "aizkulisēs". Bet, neskatoties uz visu šo, es sāku skatīties uz mīlestību kā daudz padevīgāku, ietekmējamāku vienumu nekā mēs mēdzam to uztvert."
Iespējams, daudzi no jums prāto, vai Mendija iemīlējās. Jā, viņiem tas izdevās! "Mīlestība pie mums neatnāca pati. Mēs esam iemīlējušies, jo mēs katrs veicām šādu izvēli," piebilst Mendija.
Turpinājumā psihologa Artūra Ārona izvirzītie jautājumi un uzdevumi, kurus nepieciešams uzdot viens otram.
1. Ja tev būtu iespēja izvēlēties jebkuru cilvēku pasaulē, ar kuru tu vēlētos kopā pusdienot?
2. Vai tu vēlētos būt slavens? Kādā veidā?
3. Vai pirms telefona zvana veikšanas vispirms izmēģini savu sakāmo? Kāpēc?
4. Kāda būtu tava ideālā diena?
5. Kad tu pēdējo reizi dziedāji? Kad tu pēdējo reizi dziedāji kādam citam?
6. Ja tev būtu iespēja dzīvot līdz 90 gadu vecumam un saglabāt prātu vai ķermeni pēdējos 60 gadus "iestrēgušus" trīsdesmitgadnieka pozīcijā, kuru tu izvēlētos saglabāt mūžam jaunu – prātu vai ķermeni?
7. Vai tev ir vīzija, kā tu varētu mirt?
8. Nosauc trīs kopīgas lietas, kas saista tevi un tavu partneri.
9. Par ko tu savā dzīvē esi vispateicīgākais?
10. Ja tev būtu iespēja mainīt vienu aspektu tajā, kā tiki audzināts, kas tas būtu?
11. Četrās minūtēs izstāsti partnerim savu dzīvesstāstu, iekļaujot maksimāli daudz detaļas.
12. Ja rīt tu varētu piecelties ar kādu jaunu spēju, rakstura īpašību – kura tā būtu?
2. jautājumu grupa:
13. Ja kristāla bumba spētu atklāt kādu patiesību par tevi, tavu dzīvi, nākotni vai ko citu – ko tu vēlētos uzzināt?
14. Vai ir kas tāds, ko jau ilgi vēlies darīt, bet nav sanākusi iespēja? Kāpēc tu neesi to izmēģinājis?
15. Kāds ir tavas dzīves lielākais sasniegums?
16. Ko tu draudzībā novērtē visvairāk?
17. Kāda ir tava vispatīkamākā atmiņa?
18. Kāda ir tava visnepatīkamākā atmiņa?
19. Ja tu zinātu, ka pēc gada pēkšņi nomirsi, vai tu kaut ko mainītu savā dzīvesstilā? Kāpēc?
20. Ko tev nozīmē draudzība?
21. Kādu lomu tavā dzīvē spēlē mīlestība un pieķeršanās cilvēkam?
22. Izvirzi un dalies ar sava partnera piecām pozitīvajām īpašībām.
23. Cik tuvas ir attiecības tavā ģimenē? Vai uzskati, ka tava bērnība bija daudz laimīgāka par citu?
24. Kādas ir tavas attiecības ar māti?
3. jatājumu grupa:
25. Izveido trīs patiesus apgalvojumus, iesaistot vārdu "mēs". Piemēram, "mēs abi atrodamies šajā telpā, jūtoties..."
26. Pabeidz teikumu: "Es vēlētos, lai man būtu kāds, ar kuru es varētu dalīties ar..."
27. Ja tu plāno kļūt par labu draugu savam partnerim, pastāsti, kas viņam obligāti būtu jāzina.
28. Pasaki partnerim, kas tev viņā patīk; šoreiz esi ļoti atklāts, droši pasakot to, ko noteikti neatklātu tikko sastaptam cilvēkam.
29. Atklāj partnerim kādu no saviem apkaunojošākajiem dzīves brīžiem.
30. Kad tu pēdējo reizi raudāji kāda klātbūtnē, bet kad – vienatnē?
31. Pastāsti savam partnerim, kas tev viņā jau patīk.
32. Kas (ja tāda lieta maz pastāv) ir tik nopietns, ka par to nevar jokot?
33. Ko no nepateiktā tu visvairāk nožēlotu, ja tev būtu jāmirst šovakar, bet tev nebūtu iespēja ar nevienu komunicēt? Kāpēc tu neesi to pateicis?
34. Tavā mājā izceļas ugunsgrēks. Pēc tam, kad esi izglābis savus mīļotos un mājdzīvniekus, tev atliek laiks vēl kādas lietas paglābšanai no liesmām. Kas tas būtu? Kāpēc?
35. Ar kura ģimenes locekļa nāvi tev būtu visgrūtāk samierināties? Kāpēc?
36. Dalies ar kādu privātu problēmu un pajautā partnera padomu, kā viņš ar to tiktu galā. Pavaicā partnerim, kā, viņaprāt, tu jūties par savu izvēlēto problēmu.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dot stimulu savam dzīvesveidam, vai jums ir negaidīti izdevumi, aizdevums NOVELTY FINANCE ir rentabls veids, kā to panākt.
NOVELTY FINANCE ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz pieciem miljoniem eiro (EUR 5 000 000,00), piemēroti atmaksas termiņi svārstās no 6 mēnešiem līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu klāstu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājas aizdevumu un parāda konsolidācijas aizdevumu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar ļoti zemu procentu likmi.
Ko jūs saņemat, piesakoties Novelty Finance:
tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
Konkurētspējīgas procentu likmes
elastīgi atmaksas termiņi
Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu
Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
Jums tiks dots pietiekami daudz laika, lai sāktu nomaksāt aizdevumu.
Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša!
Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Novelty Finance un kurām nepieciešama plašāka informācija par aizdevuma piedāvājumu, SŪTĪT E-PASTU uz adresi ([email protected]) VAI sazināties ar Emīliju Gibbon vietnē WhatsApp / Telegram pa tālruni +447868796107, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas Piesakieties .T & C.