Spēle Līla jeb "Leela", kas sanskritā nozīmē "Dievišķa spēle", ir 4000 gadu sena indiešu transformācijas spēle-garīgā prakse.
Tā palīdz spēlētājiem izprast sevi, savus šķēršļus, un savu virzītājspēku dzīves ceļā.

Spēle tiek izmantota meditācijai un pašizziņai, un tajā tiek izmantoti simboli un tēli no hinduisma filozofijas un mitoloģijas. To Indijā dēvē arī par “čūsku un bultu jogu”, jo karmas kauliņš, ar spēlētāja roku, precīzi nosaka ceļotāja iekšējās virzības trajektoriju,- uz augšu pa bultām, vai ar čūskas kodienu uz leju, pie neizbēgamajām mācībām.
Šī prakse tiek uzskatīta par veidu, kā izprast savu domu un pārliecību dabiskās sekas.
Spēles laukums ir sadalīts 72 lauciņos. Spēlētāji pa tiem pārvietojas, metot kauliņu, un saskaroties ar dažādiem garīgajiem konceptiem, prāta stāvokļiem un kvalitātēm.
Spēle-prakse uzrāda spēlētāju garīgās attīstības procesa gaitu un dinamiku, un simboliski transformē viņu pašpieredzi, veicinot garīgo izaugsmi.
Ir jāņem vērā, ka Līla var gan spēlē neielaist, gan neļaut pabeigt spēli noteiktajā laikā ar veiksmīgu rezultātu,- spēles gaita ir neparedzama, un dalība spēlē var notikt gan kā spēlētājam, gan kā grupas dalībniekam-spēles vērotājam, piedaloties procesā, bet ne spēlē. To nosaka, metot kauliņu.
Tādēļ Līlu vairāk uzskata par garīgo praksi, nevis kā izklaidējošu spēli.
Jebkurā gadījumā, esot jebkurā lomā, notiek katram dalībniekam vajadzīgās pārmaiņas.
Maksa par vietu grupā paliek nemainīga, neatkarīgi no lomas, kuru dalībniekam laimējas ieņemt.
Spēles vadītāja: psihoterapeite, spēļu terapeite Inga Anna Birkmane: www.ingabirkmane.lv
Spēles process apmēram 6-7 stundas.
Spēles dalībnieki: 5 cilvēki
Cena par procesu 100 eur